| Florisa a întrebat:

Hey! Vreau sa cumpar un laptop Fujitsu Siemens Amilo li 2735 second, problema este ca am observat ca se incalzeste foarte repede in partea cu incarcatorul. Ar putea fi doua cauze, ori are ceva probleme, ori, am observat ca incarcatorul cand il introduci in priza face scantei, dar daca bagi doar piesa cu mufa, nu are nimic.In rest merge perfect.
Ce problema ar putea fi, si se merita sa-l iau la 800 RON?

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Toate se incalzesc si e normal, atat timp cat incarca! La fel de normal e sa faca si flama cand il bagi in priza, pentru ca ia curent mare prima data! Putina fizica!

| Denyisssa a răspuns:

Buna! Nu e asa grava problema...si mie mi se intampla la fel.Nu merita 800 ron.Eu am dat pe al meu 200 si e si nou doar ca l-am luat de la un baiat direct sigilat.Eu zic sa mai cauti.

| Florisa explică (pentru Denyisssa):

O super, daca mai stii ceva oferte bune, lasa-mi un mesaj! Multumesc pentru. sfat.

| Denyisssa a răspuns (pentru Florisa):

Npk :*