| christachrista a întrebat:

Buna,
Am un LG KP500 si doresc sa stiu unde raman totusi salvate mesajele dupa ce le sterg din folderul EXPEDIATE.
Multumesc!

4 răspunsuri:
| PastilutaMica a răspuns:

Buna.
In folderul expediate sms-urile care nu pot fi trimise(de exemplu cand nu ai credit) si se pot sterge doar daca incerci sa le retrimiti sau sa le anulezi. Sper sa iti fie de ajutor. happy

| PastilutaMica a răspuns:

Buna.
In folderul expediate sunt sms-urile care nu pot fi trimise(de exemplu cand nu ai credit) si se pot sterge doar daca incerci sa le retrimiti sau sa le anulezi. Sper sa iti fie de ajutor. happy

| christachrista explică:

Faza este ca mesajele se trimit, dar raman salvate undeva in telefon, in nici un caz la mesaje pentru ca eu le sterg din folderul expediate...prietenul meu stie insa nu vrea sa imi arate laughing

| christachrista explică:

Ma poate totusi ajuta cineva? sad