| BeHappyToRock a întrebat:

am vazut la unii pe hi5, ca atunci cand intri pe profilul lor sau la o poza de-a lor din album, incepe sa cante o melodie. stie cineva cum imi pot pune si eu o melodie la profil si la unele poze?
dau fundita pentru cel mai bun si de ajutor raspuns :*.

Răspuns Câştigător
| maria_4676 a răspuns:

Buna! stiu eu cum sa iti pui la profil...intri pe www.mixpod.com,iti faci un cont si in stanga iti alegi melodiile.salvezi playlistul cu mel care iti plac si ei o sa iti dea un cod pe care il pui la sectiunea "fav music"de preferat...nu stiu daca intelegi, dar intra pe site si iti dai seama:*

2 răspunsuri:
| username_8290 a răspuns:

Intri p youtube te duci la clipu` pe care il vrei si sub el apare undeva < Embed> dai clik si copiezi codu ala. Dupa il bag acolo unde dai comm sau la despre mine.

| Elaaaaaaaaaa a răspuns:

Deci!

Intri pe http://www.youtube-video-codes.com/. cauti melodia. apoi dai Grab Code. Bifezi Autostart, dai Copy&Paste la acel cod, si pui codul acolo unde lasi commentul.

Pasul urmator: In cod gasesti "object width="320"."height=260". Schimbi acele cifre cu 1. Apoi te uiti mai jos in cod ca apare din nou object width="320"."height=260", le schimbi si acolo, apoi dai Adaugare comentariu.

Greu, domne!`:-j

p. s Sper ca te-am lamurit!`;;)