| BoRnY a întrebat:

Cum se poate pune o melodie de profil la hi5? Adica atunci cand cineva intra pe profilul meu sa ii cante o melodie care vreau eu. Eu vreau Connect-R, Still. Cine imi da un raspuns cat mai explicit si detaliat primeste fundita.

Răspuns Câştigător
| PamPamRawwr a răspuns:

Cred ca vorbesti de un mixpod: mai intai intra pe profilul cuiva la care canta muzica; da-i in jos pana gasesti un patrat sau orice alta forma dar pe care scrie 'MIXPOD' in acest patrat scrie undeva "create playlist" : dai acolo si te baga pe un sait. in dreapta sus e Sign up unde urmezi instructiunile si apoi dai my playlists- create a playlist. iti cautzi piesa pe care o vrei(sau piesele) si dai customize, apoi save, si de aici o sa iti apara codul care trebuie sa-l copiezi pe hi5 sau celelalte site-uri care sunt acolo. sper ca te-am ajutat si ca ai inteles. Succes!

3 răspunsuri:
| RaLuCa_7165 a răspuns:

Ok eu sth cum se pune muzica pe hi5 dar habar n-am despre auto player ar fi chiar o intrebare buna, oricum cauta melodia pe trilulilu si deasupra ei trebuie sa-ti apara un buton dreptunghiular pe care scrie EMBED apasa butonul iar sub melodie o sa-ti apara un cod tu trebuie sa copyezy codul si sal lipesti in profilul meu de ex la muzica preferata. Daca mai ai alte intrebari despre hi5 o sati las un mesaj cu id meu. pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai e simplu intra pe www.mixpod.com si de acolo te descurci singur:d cred ca ti-am fost de folos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai e simplu intra pe www.mixpod.com si de acolo te descurci singur:d cred ca ti-am fost de folos