| An0nimIntergalactic a întrebat:

Bună, am vazut multe desene pe calculator(imagini) dar şi unele foarte lungii(lungii în jos). Ce program au folosit ei? Eu cred ca PhotoShop ca sa facă mărimea imaginii şi după aceea desenul s-a făcut în paint. Aş vrea sa fac si eu un desen asa dar mai lung şi nu ştiu cumsadva rog să mă ajutaţi. Ştiu că nu v-am explicat prea bine dar...am destule probleme cu exprimarea. O zi bună.

1 răspuns:
| ClickDesign a răspuns:

Setezi din PhotoShop cat de lat/ingust vrei sa fie imaginea...cand dai new iti apar niste dimensiuni si le modifici... daca vrei avatare personalizate add: click.designro@yahoo.ro