| Anaa939839393 a întrebat:

Am vazut un animal de culoare închisă maro spre negru cu o coada de pisica dar rotunda la varf nu ascutita ca la pisica si avea urechi ascutite si a inceput sa sara spre gradina cand am intrat in curte si apoi n-am mai vazut-o. Ce animal ar putea fi?

10 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Cel mai probabil ai vazut o vulpe.

| PainTech a răspuns:

O girafă.

| PainTech a răspuns:

Vulpe cel mai probabil.

| nicu991 a răspuns:

Tati, lasati tabletele si telefoanele ca sunteti bata, nici animalele patriei nu le stiti identifica. E vulpe toata ziua.

| Holiday a răspuns:

Un dihor.

| Sonia822 a răspuns:

Bursuc?

| Sonia822 a răspuns:

Bursucul ar avea si negru, dar vulpile sunt cele mai comune, n-am inteles exact cat de rotunda era coada

| BroascaCuElice a răspuns:

O broasca testoasa

| rzvrit a răspuns:

L ai vazut pe chelutu

| JicaContra a răspuns:

Dragnea, e un ANIMAL care exact asa arata big grin