| Elyiela a întrebat:

Buna, as avea o intrebare pentru cei care știu sau au trecut prin asta. In cazul in care dai o comanda pe Emag cu livrare la easy box, si iti vine mesaj de la Emag cum ca livrarea e întârziată, si vezi pe aplicația Sameday ca produsele sunt in depozitul sameday din localitatea ta, cat mai durează pana este făcută livrarea la locker? Aveți idee?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cam 2 zile

| Hyperion7 a răspuns:

La mine au estimat livrarea pe miercuri, iar produsele au ajuns luni(adică ieri)
Inițial livrarea trebuia să fi venit pe 25, dar au amânat-o pe 29, iar eu am primit-o pe 27.
Pe scurt, daca nu apare până diseară, cel mai târziu mâine ar trebui să ajungă

| carevaescu a răspuns:

De obicei nu este problema de depozit sau transport, ci mai degrabă easyboxul e full. Depinde cand se eliberează. Fiind o perioada când lumea face shopping intens, probabil prin acel easybox sunt multe comenzi de livrat.

| KovacsB a răspuns:

Acum cu rahatul asta de Black Friday totul este dat peste cap.

| roxi1990 a răspuns:

2 zile maxim