| N25 a întrebat:

as dori daca exista un site unde poti afla cum vei arata in viitor, mi-a spus cineva ca a gasit asa site, dar nu l-am prea crezut deci ma puteti ajuta...dau fundita xD

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Uite aici -> http://www.in20years.com/

Este vorba despre un site care ne ajuta sa vedem cum vom arata in viitor, bineanteles este o simulare digitala online, aceasta simulare se face pe site-ul: http://www.in20years.com, acest instrument ne permite sa parcurgem niste pasi pentru strangerea de informatii, aceste informatii vor permite softului sa-si faca treaba cat mai exact, pasii sunt urmatorii: upload-am o poza, sa raspundem la 3 intrebari simple gen: sex, varsta, si daca consumati droguri. Odata ce am raspuns la aceste 3 intrebari dam click pe Upload Image apoi Choose pentru a da browse prin Pc dupa poza care ne intereseaza, si din momentul in care ne-am hotarat si am ales poza dam click pe OK. In cateva secunde poza urcata pe acest site, aceasta va fi imediat procesata si ne va rezulta o aceeasi poza doar ca cel ce se afla in poza va fi acum cu 20 de ani mai in varsta.
Succes!

| simona_4854 a răspuns:

Scrie pe Google :cum voi arata in viitor, dar sa stii ca pentru a afla raspunsul trebuie sa trimiti sms! si cred ca iti ia din credit!