| anonim_4396 a întrebat:

as dori sa stiu cum poti sa transferi date de pe telefon pe PC?

3 răspunsuri:
| FearNoEvil a răspuns:

Prin cablu de date, bluetooth sau infrarosu. Ai nevoie de drivere pentru telefon si eventual un soft care, de obicei il gasesti pe site-ul producatorului.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Îți trebuie un cablu de date care îl pui la telefon și îl introduci în calculator, cât și un program care să-ți recunoască pozele (cititor).
Pa, pa.

| piovra a răspuns:

Daca telefonul are bluetooth poti cumpara un dispozitiv bluetooth pentru PC, e in jur de 80 ron, dar depinde si de calitatea lui, si sa transferi datele wireless.
Ciao