| AlexysAndreia a întrebat:

As dori sa stiu daca gasesc sa cumpar Ferrero Rocher sau Raffaelo de la Real/ Kaufland/ Lidl. Sau daca stie cineva un depozit sau geva de genu' (in ARAD) cu din acestea, avand in vedere ca vreau sa cumpar o cantitate mai mare si as vrea sa fie mai ieftin! Multumesc pentru ajutor :*

2 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

Gasesti in Real /kaufland /lidl. Daca vrei pentru un magazin cauta agentii de la seca(kinder), ei vand ferrero si raffaelo. Daca ai metro sau selgros in arad acolo gasesti in cantitati mai mari(si normal mai ieftin).

| Kukiux a răspuns:

La Real sau Kaufland cred ca ar avea acelasi pret, iar la Lidl cred ca e mai scump