| misuletss a întrebat:

Buna as dori si eu o idee am o compunere la romana intitulata ascunzatoarea mea preferata eu nu am asa ceva findca nu ma scund de lume deci daca aveti vreo idee despre ceva in genul asta va rog sa ma ajutati! multumesc anticipat acord funda celui mai bun raspuns si voturi celorlalte.

3 răspunsuri:
| PisikaNeagra a răspuns:

Ce zici de un loc in spatele unui copac sau in gradina... Dezvolta ideea cu copacul si spune ceva cum ar fi ca acolo stai si iti asterni trairile in jurnal, dupa care il ascunzi in scorbura... Inventeaza!

| Simplicity a răspuns:

Salut poti scrie ca escunzatoarea ta preferata e lectura, ca atunci cand citesti te transpui in alta lume ca iti place sa te izolezi de realitate rasfoind filele cartilor si calatorind printre pasaje

| FlaviaLove a răspuns:

Poti scrie o naratiune. is care sa scrii ca te ascunzi in podul unei case vechi si blah blahkiss