| LitaKamelya a întrebat:

Heeey lume! Luni este examenul de capacitate la limba romana. Aveti cumva idee cam ce subiecte ne da? Mai ales daca ne vor da genul liric. TNX anticipat!

4 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Nimeni nu stie ce se va da in afara de cei care au facut subiectele de la Minister. Se poate da orice. Daca ai invatat n-ai de ce te teme. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Nu am idee de subiecte, dar uite un mic ajutor http://lecturirecenzate.ro/ Succes la examene!

| alexhandsport a răspuns:

Dupa parerea mea daca ne da ceva epic ne da : schita de caragiale, iar la cela liric : pastelul sau fabula. bafta la emanex! Dumnezeu sa te ajute! p: si eu am ttot luni funda?

| Rox0123 a răspuns:

Sper sa fie usor. Eu cred ca va fi o schita de Caragiale, dar nu poti sti niciodata. Bafta la examen si spor la invatat!