| Ciupiiiiiiii a întrebat:

as dori si eu versurile in romana de la LEMONADE MOUTH-somebody.

4 răspunsuri:
| KiddFaraSentimente a răspuns:

Am cautat si nu am gasit nimic.
Dar mai incolo poate apar.hee hee
Optional, ia-le in engleza si baga-le in Google Translate. rolling on the floor

| BiscuiteCuCiocolataa a răspuns:

Poti sa ma vezi?
Pentru ca sunt aici
Poti sa ma auzi?
Pentru ca icnerc sa te fac sa observi
Ce ar insemna pentru mine
Sa ma simt ca cineva
Am fost pe calea noastra pana acum
Incercand foarte tare sa ajungem acolo

Si spun
Oh
Vom lasa sa se vada
Vom renunta la tot
Urmandu`ne visele
Si incercand
Sa devina realitate
Vino,lasa-l sa straluceasca ca ei sa poata vedea
Noi am fost facuti sa fim
Cineva [Cineva]
Cineva,oh [Cineva]
Cumva
Candva
Intr`un fel
Cineva

Sunt asa de obosita
A fi invizibila
Dar simt,yeah
Ca un foc sub suprafata
Incercand sa ma faca libera
Arzand in inauntrul meu
Pentru ca stam la margine acum
E un drum lung

Dar spun
Oh
Vom lasa sa se vada
Vom renunta la tot
Urmandu`ne visele
Si incercand
Sa devina realitate
Vino,lasa-l sa straluceasca ca ei sa poata vedea
Noi am fost facuti sa fim
Cineva [Cineva]
Cineva,oh [Cineva]
Cumva
Candva
Intr`un fel
Cineva

Vom iesi din intuneric
Simt reflectorul care straluceste ca un soare puternic
Oh Oh Oh Oh Oh [Oh Oh Oh Oh Oh ]
Iar apoi vom lupta vom lupta impreuna
In timp ce ne vom ridica si vom rasari ca unul
Oh Oh Oh Oh Oh Oh

Oh!
Vom lasa sa se vada
Vom renunta la tot
Urmandu`ne visele
Si incercand
Sa devina realitate
Vino, lasa`l sa straluceasca ca ei sa poata vedea
Noi am fost facuti sa fim
Cineva [Cineva]
Cineva, oh [Cineva]
Cumva
Candva
Intr`un fel
Cineva
Ohhh Oh...

Am tradus eu cantecul acum nu stiu cat de bine dar ceva ceva se intelege. Sper ca te-am ajutat big grin.

| Cristi_2265 a răspuns:

Cauta pe versuri.ro sigur gasesti

| Blondi_8607 a răspuns:

Uite... sper sa te ajute : Poţi să mă vezi? Pentru ca eu sunt chiar aici puteţi asculta? Cauză am fost încercarea de a face observaţi Ce ar însemna să mă simt ca cineva Am fost pe drumul nostru de a Tryin nicăieri atât de greu pentru a ajunge acolo(versul 1)
(Refren) Si eu spun Oh! Vom lasa-l arate! Vom lăsa doar du-te de tot ceea ce Holding inapoi visele noastre şi să încerce să facă să vină în viaţă Hai las sa straluceasca astfel încât să poată vedea Am fost menit să fie Cineva (Cineva) Cineva, da (Cineva) Cumva Într-o zi o anumita masura Cineva
Sunt atât de obosit de a fi invizibilă, dar l-am simt, da ca un foc sub suprafaţa Incercand sa ma eliberezi Burnin interiorul ma Caci au fost în picioare pe marginea acum Este un drum lung în jos (versul 2)
Refren...
Vom ieşi din acest întuneric Simţiţi lumina reflectoarelor stralucitoare ca un soare galben Ohohohohoh (Ohohohohoh) Şi ne-am luptat am luptat împreună până ajungem înapoi în sus şi vom creşte ca unul Ohohohohoh(versul 3)
Refren...

Sper ca te-am ajtat. Fundita?batting eyelashes