| Myself_5723 a întrebat:

As vrea sa dau la facultatea de Psihologie si Stiintele Educatiei, Drept sau Jurnalism si Stiintele Comunicarii. Voi ce imi recomandati? Care este mai buna?

3 răspunsuri:
| emima a răspuns:

Eu as opta pentru psihologie asta imi place cel mai mult sa fiu psiholog

| adryanutza a răspuns:

Eu una as alege medicina ...pentru ca la Stiintele Educatiei Drept Jurnalism sau Stiintele Comunicarii nu se castiga asa de mult ca la Medicina big grin :* bafta oriunde te'ai duce thumbs up >big grin

| Myself_5723 explică:

Si eu as alege psihologia, dar si jurnalismul ma atrage happy