| rockvandam a întrebat:

Buna!
As vrea sa imi deschid o firma cu fonduri europene, dar nu stiu ce ar merge la mine acasa.Am casa pe numele meu si vreau sa imi deschid aici ceva(o spalatorie auto, vulcanizare sau atelier de tamplarie etc) ce altceva as mai putea sa fac?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faci ceea ce îți place ție! Dar trebuie sa îți spun că se aprobă foarte greu și foarte puține proiecte finanțate pe fonduri europene!

| valentina2392 a răspuns:

Mergi la primaria de unde apartii si intreaba ce se finanteaza de la UE pentru zona in care stai! Asa stii cel mai bine ce se cere si in ce ai putea avea noroc sa primesti finantare. Ai sa intampini probleme la probleme primarie, dar fii insistent happy
Apoi urmeaza dosarul pe care trebuie sa-l faci. Succes!