| Kisses a întrebat:

As vrea sa mă vopsesc pentru prima data cu o vopsea fără amoniac, care sa tina macat 2 luni, eu mă spăl din 2 în 2 zile, m-am gândit sa mă fac cu Garnier Olia, pentru ca se zice ca e permanenta și nu conține amoniac. Cu ce mă sfătuiți sa mă vopsesc?

1 răspuns:
| Miss25JK a răspuns:

Buna. de 10 ani ma vopsesc lunar si pot spune ca am incercat aproape toate tipurile de vopsea de par insa garnier-ul nu il recomand, nu are luciu, se curata la spalare, se decoloreaza pe fetele de perna. cel mai bun este l`oreal fara amoniac. intr-adevar e mai scump dar vei fi incantata!