| serjinioserjinio a întrebat:

Buna as vrea sa stiu daca pe Placa de Baza Asus P5G41-M-LX functioneaza placi video cu tehnologia de 65nanometri sau 55nanometri? Ca as vrea sa imi cumpar o placa video si nu stiu de care si cum. Ce tehnologie de fabricatie se potriveste pe ea? Va rog urgent si dau fundita.Multumesc!

1 răspuns:
| mdany a răspuns:

Pai ai putea incerca o placa cu tehnologia de 65nanometrii pentru din cate am vazut plaaca aceasta de baza are un nivel de"cunostinte" foarte mari. Deci nu vei avea probleme cu placa.
Uite aicea un exemplu : http://www.emag.ro/......DMI-DVI-D2