| ElenaALeXa a întrebat:

As vrea si eu sa stiu cum imi schimb melodia de la msj happy, telefonul e Huawei g6600 ..va rog sa ma ajutati. Dau funda!

2 răspunsuri:
| ImiUrascViata a răspuns:

In general la profile se alege ce functie doresti silentios, general, vibratii, etc. Si de acolo se personalizeaza cu vrei.
Sau si mai simplu dar nu stiu daca este si la tine alegi melogia dai la meniu si selectezi Utilizare ca sau ceva de genul Sonerie apel, mesaj, bip, etc. etc. Sper ca te-am putut ajuta si sper sa-mi vina bine funda aceea happy!

| ImiUrascViata a răspuns:

Melodia (exemplu: Lady Gagy-Poker Face) -> Setare ca (se afla in optiuni)-> Ton sonerie, Ton mesaj, alarma (sunt mai multe din care alegi). Am explicat mai usor aici happy! Sa nu uiti funda apropo.