| loveyouschatz a întrebat:

as vrea un lifting la sani fara bisturiu. cine si-a facut sau daca ati auzit. ce recomandati vacuum sau electrostimulare?

1 răspuns:
| Ramo80 a răspuns:

Ma gandesc asa, daca procedurile nechirurgicale dau rezultate, de ce multe femei apeleaza totusi la chirurgie? Nu stiu ce sa-ti spun, nu am facut nici una din cele spuse de tine. Posibil sa depinda si de cat de lasati sunt sanii. Sper sa nu dai banii degeaba si sa fie eficient ceea ce alegi. Raman totusi la parerea ca un lifting chirurgical e solutia.