| Stefania a întrebat:

Ati vazut aseara Burlacul? Ce parere aveti de alegerea lui? Eu ii dau nota 10 pentru ca Violeta este ff matura si se potrivesc ca si doi porumbeilove struck, frumoasa, draguta, inteligenta, stie sa vorbeasca... Ce faina a fost faza cu inelullove struck. A facut alegere buna? Ce parere aveti despre alegerile lui in ultimele 2 saptamani?

Eu zic ca a facut o alegere de nota "10 "! 100% love struck, este o fata minunatalove struck

8 răspunsuri:
| kolcov a răspuns:

Emisiunea e facuta la vrajeala... tu crezi ca bote sta cu aia? laughing pff cate are el. e doar e emisiune facuta pentru un contract.

| Iuliaana a răspuns:

Oricum nicio fata nu va fi impreuna cu Bote, chiar el a spus astawinking Eu voiam ca Mihaela sa castige, dar si Violeta mi s`a parut dragutsa, poate putin falsa dar... e okwinking

| pitesti a răspuns:

Eu zic ca e facatura emisiunea de la un capat la altul happy cum iti explici ca s-a despartit de biencuta si apoi repede a aparut emisiunea thinking crezi ca o emisiune apare in grila asa."de pe o zi pe alta "?

| Sara2 a răspuns:

Da sunt de acord cu tine, bravo violetei, mereu l-a impresionat si a venit cu idei ingenioase, si a fost singura, prima data l-a pupat din prima, apoi cand a invitat-o la masa i-a dansat, acum cu tabloul, e mereu imprevizibila, bravo ei, stie sa cucereasca

| Диана a răspuns:

Iar intrebari despre prostia aia de emisiune? oh go on
Mare chestie, Bote si o gramada de pitipoance si bang! un show tv! laughing
Si cine mama naibii e Violeta? laughing) thinking

| freehugs a răspuns:

Da si mie imi pare bine ca ales-o p violeta
mihaela imi era foarte antipatica, deloc atragatoare, sufocanta
singura fata de care mi-a placut din toate fetele participante a fost roxi, mi-a parut rau cand a eliminat-o sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum se numeste melodia care a fost chiar la final? atunci cand vio a izbucnit in lacrimi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da asa este. si eu zic, la fel ca este o fata muncita si rasplatita iar aceea a fost ca un italian si traia cu el prentru bani. asa ca. mai bine violeta. dar din pacate burlacul s-a despartit de ea si sa impacat cu fosta lui iubita. este super tampit!