| tish a întrebat:

Ce parere aveti despre emisiunea "Burlacul"? Dar despre participantele Violeta si Mihaela?

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Este o emisiune OK, numai datorita prezentei lui Catalin, care ne mai scoate din viata noastra de zi cu zi. Ne uitam la ea ca la o telenovela romaneasca. oh go on Eu personal am inceput sa ma uit la ea mai mult din curiozitate si din cauza lui Catalin, care este un personaj/om destul de interesant, desi m-a cam dezamagit ca barbat (il credeam mai stabil/constant, nu atat de afemeiat, dar probabil se poarta asa, ca s-o faca geloasa pe Bianca si pentru show).
Violeta este foarte OK. O cunosc personal si pot sa spun numai lucruri bune despre ea. A muncit de mica ca manechin/fotomodel, si-a castigat singura painea. Este o fata finuta, inteligenta, aflata in proces de dezvoltare/perfectionare, dar nu stiu cat de bine i s-ar potrivi Catalin. Cred, ca este un pic cam prea independenta pentru el. Ramane de vazut. Fizic este cea mai frumoasa/atragatoare dintre toate, este si foarte telegenica, si se vede, ca si Bote o place foarte mult.
Mihaela are sex-appeal, la care apeleaza de fiecare data, este gen "femeie fatala", care ar face orice pentru a-i face pe plac unui barbat (problema e, ca - oricarui barbat oh go on ), insa in aceasta emisiune se vinde cam mult, se ofera pe tava. Isi pierde si ramasite de demnitate. Forteaza foarte mult lucrurile si este exagerat de materialista. Plus, am senzatie, ca ea incearca s-o emite pe Bianca in comportament, sperand, ca asa ii va atrage atentia lui Bote, si pana acum i-a si iesit figura. Se pare, ca pe Catalin il atrag astfel de femei, SI astfel de femei. oh go on Dar se afiseaza cu Mihaela SI intentionat, ca s-o enerveze pe Bianca. Asa sunt unii barbati sagetatori - foarte razbunatori, chiar sadici uneori, nu ii place sa ramana datori. Se pare, ca Bianca l-a ranit prea mult, daca o pedepseste in halul asta.

| ExistaMosCraciun a răspuns:

Mie imi place Mihaela, are stil si infinit mai multa experienta decat toate concurentele la un loc, iar Violeta, din pricina faptului ca nu este capabila sa sustina o conversatie, o barfeste pe astalalta. In sfarsit, mi se pare foarte urat ca toate asteapta ca Mihaela sa plece, ca sa poata sa o "toace "in voie.

| pasatGeorge a răspuns:

Este o emisiune foarte foarte interesanta. Cea mai potrivita pentru Catalin mi se pare Roxi, antrenoarea de handbal. Si celelalte fete sunt dragute, insa nu cred ca in Catalin isi gasesc barbatul perfect. La inceput credeam despre Melania ca este cea mai simpatica fata, insa m-a dezamagit in ultimul timp.

Ps : imi pare rau pentru iepuras

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O emisiune la care sa te uiti cand esti foarte plictisit. Dar doar atunci. Mihaela mi se pare foarte posesiva, genul de fata care te sufoca, iar Violeta genul de fata fara nicio inhibitie. Mie imi place Roxana. E cea mai eleganta si stie sa se faca remarcata fara sa-i sara de gat "Burlacului".

| gummy_4146 a răspuns:

Cred ca pe mihaela o tine pentru alte treburi si violeta nu are nici un pic de farmec nici nu'i acorda atentie sunt niste proaste

mie imi place de melania si roxana

| Maia_1236 a răspuns:

Ce pot spune. Mihaela este sufocanta si cam usuratica. Violeta este foarte invidioasa. O vorbeste foarte mult de rau de Mihaela in fata lui Bote. In fine. Eu nu stiu care i s-ar potrivi lui Bote. Violeta e prea independenta, Mihaela e sufocanta, Roxi hanbalista cam prea timida, Melania -.foarte foarte romantica ...probabil ca Roxana, nu handbalista, cealalta, Robotin. Este foarte finuta, rafinata, cu bun simt, frumoasa, potrivita pentru lumea lui catalin. Parerea mea happy