| anonim_4396 a întrebat:

Bunahappy Azi am activat la orange young o oferta cu 3 euro. Aceea cu comunicare nelimitata cu 3 numere din retea :X mi s-a parut interesanta. Problema e ca eu am abia 13 ani si trebuie sa am intre 14 si 26 de ani sa pot activa oferta. asa ca am cautat pe net cnp neutilizate si nefolosite... am activat dar imi zice ``trebuie sa astepti mesajul ascris de confirmare``. stau mai bine de o ora sa astept acel mesaj... ce sa fac? imi dati voi cnp`ul vostru sal activez oferta? >: mersi anticipat

2 răspunsuri:
| Annie a răspuns:

Nu vreau sa fiu rautacioasa dar cnp-urile nu se dau asa cu una cu doua...

| EuILSustinePeCristi202 a răspuns:

Acest sms vine intre 1 ora si 3 ore.Si eu am ativat in data de 10 februarie 2010 pentru ca acolo sunt oferte suuper.