| Dydydodo a întrebat:

Azi am fost la biblioteca si am luat cateva carti, dar in statie am vazu ca nu mai am permisul sad. Daca as vrea unul nou trebuie sa platesc, sau mai pot face unul nou si daca da trebuie sa dau bani?

Răspuns Câştigător
| Eliene a răspuns:

Buna!
...Stai linistita! Nu se intampla nimic. Cei de la biblioteca de unde iau eu cartile ma stiu si imi scot fisa imediat cum ma vad ca intru pe usa, fara ca eu sa spun ceva.
Tot ceea ce trebuie sa faci este sa spui numarul pe care il ai, de ex., eu am 1994.
Poti sa iti faci altul nou daca vrei si nu...nu trebuie sa dai bani.
Du-te la biblioteca si convinge-te ca ceea ce spun este adevarat.
Funda?

1 răspuns:
| Eliene a răspuns:

Multumesc pentru funda!