| bunny_6472 a întrebat:

azi am incercat sa intru pe intrenet explorer si nu merge deloc. stiti ca in bara de stert la pc in colt apar 2 monitoare mici care se aprind si se sting. ele nu mai apar. eu dau pe explorer intruna dar nu imi apare nimic. mozilla si opera merg dar eu vreau sa intru pe explorer pentru ca doar pe el pot sa joc jocul care imi place. ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| NoNaamexD a răspuns:

Poate ai patit ca si mine.Dar este posibil doar daca ai intrat in setarile calculatorului si ai umblat pe acolo. Daca ai facut asa, atunci trebuie sa chemi pe cineva sa-ti repare acolo. Daca nu ai umblat pe acolo, atunci sorry...