| Danielbc a întrebat:

nu imi merge,,facebucu"imi apare,,Internet Explorer cannot display the webpage".am incercat sa intru din explorer, mozilla si opera si nimic.de ce? la voi merge?

Răspuns Câştigător
| Loveyourself a răspuns:

Nu merge deloc! nu stiu ce are! nici prietenilor mei nu le merge.probabil e de la eibig grinfunda?

18 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Cred ca e a 3 a oara cand raspund la o intrebare ca asta.
Nu, facebook-ul nu merge, este o problema de la ei, nici mie nu-mi merge si nici prietenilor mei.
O sa se rezolve, dar trebuie sa astepti.

| andreeamitoi a răspuns:

Nu merge nimanui facebookul, e problema de la ei.

Funda?

| mona a răspuns:

Mie imi merge, se mai intampla sa nu mearga dar isi revine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se pare ca nimeni, nu merge facebook-ul, cine stie ce fac ei, cred ca modifica unele chestii..eu am incercat si pe google chrome si pe mozilla firefox si nu merge nici una, nici alta.

| under89 a răspuns:

Nici mie nu-mi merge crying

| RamonaRay a răspuns:

Mie imi mergehappy... unora le merge altora nubig grin

| alexstb a răspuns:

Mie imi merge perfect funda?

| alexstb a răspuns:

Ce aveti ba mie imi merge perfect nu am nici o problema cum de nu va merge la nicuunu laughing doamnee

| AdamLevine a răspuns:

Merge ma foarte bine, inceaca cu Google Chrome

| FlaviFlv a răspuns:

Nu a mers acum câteva minute, acum e ok, dar nu pot deschide acolo la mesaje, cine știe ce mai meșteresc ăștia iar oh go on

| andy2165 a răspuns:

Nici mie nu-mi merge, însă pe mess apar cei de pe chat-ul facebook-ului. Am intrebat acum o persoana care este online pe chat-ul facebook, însă nici ei nu-i merge... aşteptăm...

| Alcszusa a răspuns:

Sincer,nici mie nu-mi merge facebook-ul. poate este foarte incarcatcrying

| Vdariusbubu a răspuns:

Nu merge la nimeni Facebook-ul. O sa revina ca s-a mai intamplat asa ceva.

| Rebelshy a răspuns:

Ii ceva de la ei, nu merge la nimeni

| Lauraaaaaaaaa a răspuns:

Nu.Nici la mine nu merge.Probabil este vreo eroare in toata tara dar sunt sigur ca se va rezolva!happy

| Justt a răspuns:

Nu merge cu nici un fel de browser. e de la ei!

| Justt a răspuns:

Nu merge cu nici un fel de browser. e de la ei!