| anonim_4396 a întrebat:

Cand vreau sa intru pe Webkinz nu mai pot, nu merge, ce sa fac?
Eu imi pun userul si parola, dar nu-mi apare.
Am incercat sa schimb browserul(internet explorer, mozilla, opera[aici nu merge.]).
Ce sa fac?
crying

3 răspunsuri:
| nashu40 a răspuns:

Eu stiam ca acest cont e valabil doar un an. Poate a expirat timpul...
Imi pare rau pentru tine straight face

| Iustiina a răspuns:

Incearca sa-ti faci alt cont ...pate asa merge

| andrei16789 a răspuns:

Hey nashu40 daca ai webkinz am o veste buna pentru tine. Dupa un an, cand iti expira contul iti va zice ca e cava gresit parola sau numele.Schimba-ti parola si va merge iar daca nu-ti sti nici parola selecteaza "ti-ai uitat parola? Apasa aici"si va trebui sa-ti scrii numele de utilizator si codul secret. Daca nu mai sti codul secret nu mai poti face nimic