| Andrus_Andrei_2000 a întrebat:

azi am zgariat o tabla scolara neagra, dar nu stiu cum sa va explic s-a facut alb ca si cum ai trage cu creta doar ca nu merge in unele zone nu se prea vede, ce pot sa fac? VA ROG ZICETI-MI URGENT! sad

6 răspunsuri:
| BpBycaBestEVer a răspuns:

Pai.ori zici ca esti nevinovat.ori vopsesti tabla din nou.

| Andrus_Andrei_2000 explică (pentru BpBycaBestEVer):

Stiu doi colegi de asta si au zis ca nu ma zic dar nu se stie, cum sa o vopsesc? Deci maine fac o poza si postez e ca si cum ai trage cu creta pe tabla la intamplare si nu se mai duce sunt dungi subtiri si putine...

| AnDrEeA1133 a răspuns:

Cumpara alta tabla laughing)))

| Andrus_Andrei_2000 explică (pentru AnDrEeA1133):

Nu cred ca pentru atata trebuie sa cumpar alta + ca in locul unde am zgariat-o se poate scrie cu creta si se intelege.

| AnDrEeA1133 a răspuns (pentru Andrus_Andrei_2000):

Mno....atunci da si tu vina pe altu laughing...

| Andrus_Andrei_2000 explică:

Am rezolvat, din fericire nu s-a zgariat doar era murdarita de la lamelara cu care am facut pe tabla si am sters-o cu ceai si a mers laughing