| gratar77 a întrebat:

Buna baieti, am o rugaminte ma poate ajuta cineva sa imi sterg contul sau macar pozele de pe netlog,... dar din pacate am uitat mail-ul ca sa ma pot loga ca am acest cont il am cam de foarte mult timp si nu imi pot aduce aminte ce mail aveam ma poate ajuta cineva?

1 răspuns:
| Baton a răspuns:

Nu poti sterge nimic daca nu mai ai datele de logare.
in schimb poti probabil crea alt site iar apoi sa il raportezi pe cel vechi.
am patit-o si eu cu un cont la ei dar eu nu am avut nici o vina. nu am uitat parola sau userul ci era o proasta administrare a bazelor lor de date.
a fost o eroare de la ei si cand le-am scris mi-au spus nimic. laughing
oricum netlog e ok pana la un moment dat dupa care mi se pare o mare porcarie.