| anonim_4396 a întrebat:

Cat înseamnă, 1.076, 94 euro în lei, multumesc.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aproape 5000 lei.

7 răspunsuri:
| DamyCorduneanu1998 a răspuns:

5083,62

| TheIceFury a răspuns:

Uite aici site pe care poti vedea : https://ro.coinmill.com/EUR_RON.html

| Sonia822 a răspuns:

5084.88, la cursul de azi. Depinde daca ai ron si vrei sa ii schimbi in euro, sau daca ai euro, si vrei sa ii schimbi il lei. Atunci difera cursul. Dar se pare ca vrei varianta 2. Azi euro e 4. 7216 iar suna care ti-am scris-o e valabila incepand de maine. Maine dupa ora 14.00 se afiseaza alt curs, si va fi o mica diferenta, in sens crescator sau descrescator, dar nesemnificativa

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

E scris în engleză unde virgula e punct și punctul e virgulă.
Una mie și șaptezeci și șase de euro și ceva bănuți.

| Username272 a răspuns:

4.842 lei aproximativ

| Adry05 a răspuns:

Scrie suma pe google în (moneda în care vrei să știi) și îți apare direct

| mirceakitsune a răspuns:

O suma pe care nu o ai