| cristina96_6670 a întrebat:

Buna ce imi puteti spune despre zodia capricorn nu dupa nethappyhee hee

4 răspunsuri:
| Șosețică a răspuns:

Capricornul are ca si culoare corespondenta verdele inchis tongue culoarea asta indica ca esti individuala, linistita si cateodata tendinta de singuratate tongue Ai in domiciliu planeta Saturn nu te intelegi cu zodiile care au planeta Luna... Zodia Capricorn este o zodie de pamant...
Asta e tot ce mi-am amintit tongue Byee

| semix a răspuns:

Salut. e OFF ce spun dar faza cu zodia o consider 40% adevarata -> de pe net gesesti ce spun "astrele" (banuiesc ca acolo gasesti cea mai buna informatie) dar asa din auzite e si mai greu pentru ca fiecare persoana e diferita, traiesc in medii diferite, cunosc oameni diferiti -> in mare ajungi cam tot pe la ce spun "astrele". pentru ca nu este o stiinta exacta.
ON: cam toti din zodia capricon (pe care ii cunosc) sunt incapatanati, usor influientati(de anumite persoane), unii sunt sociabili, altii nu. deci vezi e destul de greu sa incadrezi o zodie intr.un anumit comportament, atitudine, stare de spirit etc... fiecare persoana va actiona dupa "cum ii vine". bafta big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Angelina01 a răspuns:

Pai...zodia este una foarte tacuta si actioneaza in tacere mai este si incapatanata aceasta zodie suparacioasa uneori plangacioasa sensibile si cam atat iti sp pentru ca fratemiu e capricorn si e nesuferit