| lavygirl94 a întrebat:

ce mai faceti? stiti vreau sa ma ajutati cu ceva.era o melodie prin 2007-2008 era sarbeasca e foarte cunoscuta era difuzata des la taraf tv.imi spuneti si mie cum se numeste? astept raspunsuri

3 răspunsuri:
| remus a răspuns:

Eu cunosc multe melodii sarbesti frumoase, sunt in zona, prea putine detalii, nu te supara, intra pe RADIO ROMANIA INTERNET, cauta acolo la sectiunea muzica, Milos radio, este un post de radio cu dedicatii, posibil ca cineva sa solicite melodia si o aflii. La multi ani, aici ninge de ieri necontenit, altfel binisor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe youtube: melodia 2007-2008 sarbeasca!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie un vers din cantec si cauta pe net.