| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de telefoanele Nokia Asha 300 si Samsung S5230? Care este mai bun?

4 răspunsuri:
| MyMindRules a răspuns:

Samsung S5230!

| Brâncuşi a răspuns:

Nokia,este mai complexa plus ca tine bateria mai mult,iar modelul Asha este foarte fain,eu m-am plictisit de samsuns, am avut multe, daca iti ei un Samsung galaxy s, sau alt model merita, dar s5230 s-a invechit.

| CapDeCiuperca a răspuns:

S5230 a fost o greseala a firmei samsung.Recomand Nokia Asha 300 chiar daca nu imi place Nokia si sunt fan Samsung.

| Alin_Ionut_Popa_1991 a răspuns:

Nokia 300 e o mare porcarie te tine o zi bateria daca stai pe net si in 2 saptamani s-a stricat casca nu se mai aude! l-am luat nou din magazin si degeaba,,,, e varza