| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre telefoanele cu touch-screen?
Avantaje-Dezavantaje. Dar despre Samsung S5230?

Răspuns Câştigător
| crysty1067 a răspuns:

Samsung S5230 380 lei, Samsung C6712 Black Dual SIM 400 lei, Nokia X3 Touch 450 lei.

4 răspunsuri:
| crysty1067 a răspuns:

Dezavantaje ti se strica touch si mai ales la Samsung S5230 costa in jur de 1 mil sal repari
avantaje sunt mai perfomante depindecata grija ai de el. Daca vrei sa-ti iei telefon cu touch-screem e mai bine sa-ti iei HTC sunt mai rezistent la cazaturi

| anonim_4396 explică (pentru crysty1067):

Ce telefon imi recomanzi pana in 400lei?

| crysty1067 a răspuns:

Eu iti zic sa-ti iei unu fara touch eu am cu touch si nu stiu cum sa scap de el se face praf daca vrei fara touch iti zic telefoane decare sa-ti iei bune

| anonim_4396 explică (pentru crysty1067):

Bine atunci spune-mi niste telefoane fara touch care sa suporte documente text, mp3, avi, nu vreau neaparat cu camera, sa aiba sunet clar...etc