| MihaelaMihaa a întrebat:

Ce parere aveti de telefonul Samsung Wave 525? Este bun?

6 răspunsuri:
| DorelSudoru a răspuns:

Normal ca e bun

| Blackheartt a răspuns:

Mda...este am avut si eubig grin

| Ghost a răspuns:

Am avut si eu unul si intr-o luna mi s-a dus touch-ul si am fost cu el la garantie si a zis ca nu are ce sa ii faca si uite cum am ramas si cu bani dati si fara telefon.Te sfatuiesc sa treci la Nokia 5230 sau Nokia 5800 cele mai buna dpv tehnic si accesibil ca pret

| Christelle a răspuns:

Este un telefon frumos, accesibil, pentru cei care cauta un smartphone la pret redus. big grin
-Se incarca odata pus la pc.
-In wifi, bluetooth merge super fain, se incarca repede.
-Aplicatiile se misca bine, nu trebuie sa apesi tare pe ecran.
-De la camera nu poti cere mult avand in vedere ca nu are blitz sau autofocus, in schimb are caracteristica "smile", ceea ce face ca pozele sa fie ok.
In mare, e un telefon ok. pret-calitate

| Bahh a răspuns:

Eu asa telefon n-am avut, dar prietenii au si spun ca este un telefon bun, frumos etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am cumparat acest telefon de vreo 2 saptamani si sunt multumit de aceasta achizitie privind raportul pret/calitate.Ciar azi o sa cumpar o folie protectie ecran pentru acest telefon.Pro:durata bateriei cam 1 saptamana,functioneaza softul de navigare ndrive,informatia de pe ecran se vede bine si la lumina mare,touch-ul este capacitiv si functioneaza promt, internetul prin WIFI functioneaza bine, calitatea convorbirilor este foarte buna.Contra:prea putine aplicatii pentru softul de operare BADA, fonturile cam mici(port ochelari pentru citit), nu are apelare rapida asociata unei taste de la 2-9