| DD12 a întrebat:

Ce se intampla daca pui un telefon pe cuptorul cu microunde?
Stiu ca daca bagi telefonul in cuptor se strica, dar daca il pui pe cuptor?
FUNDA

Răspuns Câştigător
| iambusy a răspuns:

happy eu tot mi-am pus intrebarea asta si am incerca.Am pus telefonul pe cuptor.Cuptorul era incins.Am venit peste 1 ora si totul era in regula. Daca vrei incearca si tu, dar nu il tine mai mult de 3 h

4 răspunsuri:
| IoanapSG a răspuns:

Nu se intampla nimic.

| ClaraB a răspuns:

O sa-l gasesti tot acolo.

| lucifer636 a răspuns:

Cuptorul emana niste radiatii, asa ca probabil se poate strica

| cristy985 a răspuns:

Daca il pui pe cuptor telefonul va lua radiati si in scurt timp (nu pe moment.) se va strica sau se va arde unele piese mai sensibile depinde si de ce telefon este daca este cu tuch se strica mai repede