| robbyy a întrebat:

BUna! ce telefoane mi-ati recomanda nu prea scumpe?

6 răspunsuri:
| Misu1997 a răspuns:

Nokia N95; Nokia 6300; 6500 Samsung i5700 Galaxy Spica (magazin); Samsung Galaxy; Samsung i9000 GALAXY S (de pe okazii.ro).Sper ca te-am ajutat.Dai fundaaaA?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Telefoane nu prea gasesti ieftine dar performante. Iti poti lua un Nokia C 3 sau C5 sau iti poti lua ce vrei tu uita-te pe internet si gasesti acolo preturi!

| GroparuVesel a răspuns:

Va prezint TELEFONUL FIX.E gratis, greu de folosit si cam ciudat, eh...cel putin e gratiswinking.(P.S: Pe mine ma sperie)

| Alcs a răspuns:

Intre ce preturi?

| leea99 a răspuns:

Samsung galaxy mini