| anuk a întrebat:

Ce telefon mi-ati recomanda? dar sa nu fie foarte scumpe.winking

Răspuns Câştigător
| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Samsung Galaxy Ace. Nu e foarte scump, il gasesti nou la vreo 180€

7 răspunsuri:
| Didi908 a răspuns:

Nokia C3

| Zoet a răspuns:

Samsung GT-S 5560i. Îl am eu şi sunt foarte mulţumită de el. Nici nu-i foarte scump, deci merită! Îmi place că are camera de 5 mpx şi e foarte rezistent ...la câte căzături a luat laughing)

| king997 a răspuns:

Nokia N...N71, 73, N95, N97 cele mai bune.sau un Nokia 5800.

| InTeRacTive a răspuns:

Lg gd510 pop
Samsung galaxy s2

| Ralucaaa6 a răspuns:

Un telefon...mobilwinking
Le gasesti de obicei la cele mai bune preturi laughing

| xForSmile a răspuns:

Eu am Nokia n97 dar e cam scump big grin iti recomand un Nokia c3! e super telefonul :*

| ionutz246 a răspuns:

Un Nokia 1100