| Zuzy244 a întrebat:

Buna cei care stiu depre telefonul Lima stiti cumva cum se activeaza Bluetooth? Dau funda:*

Răspuns Câştigător
| love9dubstep a răspuns:

Mami a primit de la Orange pe punctele thank you telefon Lima! L-am studiat si... nu are Bluetooth! sad Are card de memorie, dar bluetooth nu are! straight face si eu m-am mirat! :* :* big hug

1 răspuns:
| love9dubstep a răspuns:

Buna! Mami a primit telefon Lima cu punctele thank you...L-am studiat si... nu are Bluetooth! sad Are card de memorie dar nu are Bluetooth! o.O Si eu m-am mirat! :* :*