| andrei123145632 a întrebat:

cine imi poate spune de unde pot downloada goodgame empire hack, o adresa fara teapa...sau spuneti-mi parola la goodgame empire hack v 4.8...Dau funda! happy

2 răspunsuri:
| AngelikTPU a răspuns:

In primul rand hack pentru jocuri browser nu exista; toate sunt fake-uri facute in photoshop sau altele...Joaca cinstit, crede-ma e mai bine asa big grin

| andrei123145632 explică (pentru AngelikTPU):

Mai exista, sunt atatea filmari pe youtube si pe Romania 1 multi au hack pentru joc facut de ei! am jucat cinstit, dar astia de sus isi bat joc de jucatori