| alyna_6333 a întrebat:

cine imi poate spune unde gasesc clasamentul elevilor care au participat la concursul de chimie "raluca ripan" din 30 aprilie 2011, faza locala, din caracal( s-a tinut la scoala gheorghe magheru). va rog! este urgent! dau funda primului raspuns care mi-a fost folositor!big grin

2 răspunsuri:
| alyna_6333 explică:

Am cautat si pe google, dar am gasit numai din anii trecuti...ms oricum!

| roxii_5091 a răspuns:

Nu stiu sincer dar scrie si tu pe google si poate gasesti acolo incearca!