| wildkiss a întrebat:

Buna cine ma poate ajuta dau funda deci am un telefon samsung s3350 si il conectez la calculator cu un program samsung kies si cu cacblu de date.Cand vreau sa pun pozele pe calculator mi le pune pe marimea telefonului si pe calculator imi apar mici. Ce pot sa fac?

2 răspunsuri:
| MoneyMoney a răspuns:

Pai singura solutie pe care o stiu eu este comanda "resize" din programul ACD see care-ti poate redimensiona poza! FUNDA!?!?

| wildkiss explică:

Am incercat sa le maresc in photo scape si dupa ce le maream erau in ceata doar ca la inceput mi-a aparut pe calculator o intrebare cum sa fie pozele la marimea calculatorului sau la marimea telefonului si am dat la marimea telefonului fara sa ma gandesc prea mult iar acum nu mai gasesc setarile alea.