| ------ a întrebat:

Buna cine ma poate lamuri si pe mine cu ceva, am facut o tampenie azi, aveam antivirusul avast! si am vrut sa instalesz altul(kasperschi) am incercat sa il instalez si la urma cand sa dau finish mi-a disparut de pe descop si iconita de la avast dar la antivirusul astalant nici na mai aparut nimic... vroiam sa imi pun alt antivirus deoarece de doua zile mi se mai blocheaza calculatorul am incercat sa-l scanez ieri de virusi si nu avea nimic... ce pot sa fac ca sa recuperez iconita cu avast si sa-l pot folosi in continuare(daca se mai poate face ceva).multumesc mult

Răspuns Câştigător
| kllass a răspuns:

C-Program files-Alwil software-Avast4-si acum apesi de doua ori pe iconita ashAvast. Daca il mai ai o sa se deschida. Poti pune iconita pe desktop.

1 răspuns:
| ------ explică:

Ms mult @kllass am reusit