| Floryno_Deejay-dj_1994 a întrebat:

cine stie cum se pune din nou un prieten pe facebooc daca i-am dat blocare? va rog mult ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| ladydaianne a răspuns:

Intri la setările contului (partea dreaptă sus) apoi la blocare și o să-ți apară acolo o listă cu persoanele blocate și lângă ele butonul "Deblochează". Click pe el, apoi intri pe profilul respectivului și îi trimiți din nou cerere de prietenie.

2 răspunsuri:
| Athée a răspuns:

Intra la setari, apoi la persoane blocate, dupa ce il deblochezi il bagi iar la prieteni.

| Anduttziik a răspuns:

Deblochează-l şi apoi adaugă-l la prieteni happy