| laurik_5214 a întrebat:

am si eu o intrebare de ce nu imi apare chatul pe facebooc in stanga? mi-am facut un nou cont si pe asta nu imi apare, dar pe contul vechi apare stie cineva care este problema? dau funda :X

5 răspunsuri:
| Skynettt a răspuns:

Conexiunea ta la internet poate fi de vina uitate la control panel si la network conections...

| Crissstina01 a răspuns:

Nu apare pentru ca contul tau e nou si nu ai niciun prieten. laughing

| crissucristian a răspuns:

Nu stiu dar si mie mi se intampla la fel!

| andreiantipa a răspuns:

Pentru ca facebookul este nou sa mai stai pe el si o sa-ti apara

| laurik_5214 explică (pentru andreiantipa):

Am contul de 3 luni si am vreo 200 de prieteni