| RobY_3853 a întrebat:

Buna
Cine urmareste filme indiene cu Shahrukh Khan, va rog frumos sa-mi spuneti care filme vior placut cel mai mult, si care este cel mai nou film de al lui la ora actuala?

6 răspunsuri:
| zmeurica90 a răspuns:

HEI EU MA UIT IL ADOR DIN INIMA:X
"mihaelutsaaaaaaa a răspuns:
Cel mai frumos a fost om shanti om si cel mai nou billu" => Billu nu este cel mai nou film al lui la ora actuala. este Ra.One din oct. 2011!winking.
cel mai frumos dupa parereea mea este RAB NE BANA DI JODI, clarrrrr!

| RobY_3853 explică (pentru zmeurica90):

Aha.mersi de raspuns, mai sti ceva filme faine, nu trebuie sa fie neparat indiene

| mihaelutsaaaaaaa a răspuns:

Cel mai frumos a fost om shanti om si cel mai nou billu

| cryssajust4u a răspuns:

Cel mai fruuuuumosssss este dilwale dulhania le jayenge :*

| ralukss a răspuns:

Pai stii eu ma uit la culoarea fericirii este indian dar nu cred ca te-am ajutat

| DONASABY a răspuns:

Am toata colectia de filme inclusiv documentare cu si despre el la turnee! momentan cel mai nou film al lui este JAB TAK HAI JAAN,minunaaaat! mie mi-au placut toate filmele lui dar cel mai mult KOYLA,ASOKA,DEVDAS, RAB NE BANA DI JODI, Kabhi Alvida Naa Kehna, superb, aaa toate cred ca imi plac!