| Andreea20000 a întrebat:

Buna!

Cu ce medie se intra la mate-info?

8 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Dacă e un liceu slab, intri și cu 7. La un liceu bun, la profilul mate-info de obicei se intră cu peste 9.

| Rush a răspuns:

Depinde de liceu, eu am intrat cu 9 cand s-au dat la mate-info dar si cu bilingv engleza, la mate-info normal cred ca cu 7, 50-8 minim, media de admitere mai exact, Succes

| Adynanana a răspuns:

Mini media 8 - 8 si ceva. depinde si liceul

| Claudiw a răspuns:

Păi poţi să intri la unele licee (la cele slabe) şi cu media 6, dar dacă vrei să intri la un liceu bun cu profil de mate-info îţi trebuie sigur media de admitere peste 8.50.

| Memories a răspuns:

Depinde de liceu

| Twixi a răspuns:

Depinde de liceu.La un liceu bun se intra cu peste 9.

| glavanmihaidaniel a răspuns:

Si eu vreau tot la mate-info dar la colegiul national mihai vitezul din Ploiesti dar nu cred ca am sanse

| LaurentiuRohan a răspuns:

Eu vreau sa intru la Mircea Eliade din Intorsura Buzaului! cu cat as putea sa intru?