| anonim_4396 a întrebat:

Cum ajung la Carrefour Militari daca locuiesc pe Sos.stefan cel mare(spital colentina)? Daca iau metroul, unde trebuie sa schimb si sa cobo sau daca mai trebuie sa iau un autobuz.Sa nu imi spune-ti sa caut pe google, ca nu inteleg.Mersi!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Iei metroul panala Dristor si de acolo schimbi pe M3 pana la capat la Preciziei. De acolo mai mergi un pic pe joc

| beatrice9849 a răspuns (pentru suntserios):

UN pic, insemnand un pic? sau mai mult de o statie de autobuz?

1 răspuns: