| Ralux a întrebat:

Cum as putea sa trag la imprimanta pe langa ce am scris eu si background-ul pe care mi l-am ales? deoarece atunci cand trag la imprimanta foaia respectiva nu imi trage si background-ul ales...multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Baton a răspuns:

Salveaza fisierul ca imagine si ii dai print.
daca nu foloseste un editor de imagini in care ai optiune de inserare text.
scrii acolo ce vrei tu pui back. salvezi si apoi deschizi cu windows picture viever (ala cu care vezi imaginile automat in windows) si ii dai print de acolo.