| Magnific a întrebat:

cum na deconectez de pe Facebook messenger de pe telefon? am Android 6, stiu ca pe versiuni mai vechi se putea goli memoria cache din aplicație si se deconecta, dar acum numai pot, cum naiba fac?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Daca nu poti iesi, poti suspenda sau sterge o aplicatie din Setari - Aplicatii.
Dar incearca prima data in josul- sau la setarile paginii de messenger.

| Magnific explică (pentru Bula):

Am dat de capat pana la urma, mulțumesc oricum

2 răspunsuri:
| TheBlackCat a răspuns:

Mai vin cu un raspuns nu stiu daca mai esti interesat...
Dar daca intri la setari, in aplicatii, acolo unde vezi ce aplicatii aia daca apesi messenger o sa vezi ca iti da optiunea sa te deconectezi sau ceva precum dezactivare nu stiu sigur dar sper ca te poate ajuta.