| Crynaable a întrebat:

Cum pot activa T9 la sony ericsson s312? funda kiss

Răspuns Câştigător
| angel74dm a răspuns:

Păi n-ai zis că vrei pe română! Poate nici nu are, depinde de unde e luat telefonul... Mersi de fundă!

7 răspunsuri:
| angel74dm a răspuns:

În timp ce scrii mesajul, ţi apăsat pe steluţă mai lung şi se va activa. Dacă apeşi scurt se schimbă litere mari/mici, iar dacă ţi mai lung se activează dicţionarul t9...

| Crynaable explică (pentru angel74dm):

Nu merge

| angel74dm a răspuns (pentru Crynaable):

Atunci în timp ce scrii sms-ul, apeşi options, sau settings apoi t9 activated.

| Crynaable explică (pentru angel74dm):

Merge dar doar pe engleza! merci!

| angel74dm a răspuns (pentru Crynaable):

Păi n-ai zis că vrei pe română! Poate nici nu are, depinde de unde e luat telefonul... Mersi de fundă!

| darrio2007 a răspuns:

Intra in setari la mesaje.Preferinte scriere si activezi T9.

| FiddleStick a răspuns:

Da sigur ca poti:X:X:X funda plshappy

| Crynaable explică:

George1997x14, cum?